ALESSIAAAA
About
| Name: | ALESSIAAAA |
|---|---|
| Age: | 32 |
| I am: | Female |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | italian |
|---|---|
| Last Online: | 29.04.2026 22:00 |
| Ethnicity: | Black |
| Hair Color: | Blonde |
| Eye Color: | Blue |
| Height: | 170-175 cm |
| Weight: | 45-55 kg |
Profile Picture
| Name: | ALESSIAAAA |
|---|---|
| Age: | 32 |
| I am: | Female |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | italian |
|---|---|
| Last Online: | 29.04.2026 22:00 |
| Ethnicity: | Black |
| Hair Color: | Blonde |
| Eye Color: | Blue |
| Height: | 170-175 cm |
| Weight: | 45-55 kg |