BlackGirl-1
About
| Name: | BlackGirl-1 |
|---|---|
| Age: | 23 |
| I am: | Female |
| Sexual Preference: | Straight |
| Tags: |
| Languages: | russian |
|---|---|
| Last Online: | 02.05.2026 06:34 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Green |
| Height: | 150-160 cm |
| Weight: | 45-55 kg |
Profile Picture
| Name: | BlackGirl-1 |
|---|---|
| Age: | 23 |
| I am: | Female |
| Sexual Preference: | Straight |
| Tags: |
| Languages: | russian |
|---|---|
| Last Online: | 02.05.2026 06:34 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Green |
| Height: | 150-160 cm |
| Weight: | 45-55 kg |