Blondie212
About
| Name: | Blondie212 |
|---|---|
| Age: | 70 |
| I am: | Female |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | german |
|---|---|
| Last Online: | 03.04.2026 00:38 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Blonde |
| Eye Color: | Blue |
| Height: | 150-160 cm |
| Weight: | 60-70 kg |
Profile Picture
| Name: | Blondie212 |
|---|---|
| Age: | 70 |
| I am: | Female |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | german |
|---|---|
| Last Online: | 03.04.2026 00:38 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Blonde |
| Eye Color: | Blue |
| Height: | 150-160 cm |
| Weight: | 60-70 kg |