Yana25252525
About
| Name: | Yana25252525 |
|---|---|
| Age: | 45 |
| I am: | Couple |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | russian |
|---|---|
| Last Online: | 03.05.2026 14:42 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Brown |
| Height: | 170-175 cm |
| Weight: | 70-80 kg |
Profile Picture
| Name: | Yana25252525 |
|---|---|
| Age: | 45 |
| I am: | Couple |
| Sexual Preference: | Bisexual |
| Tags: |
| Languages: | russian |
|---|---|
| Last Online: | 03.05.2026 14:42 |
| Ethnicity: | White |
| Hair Color: | Brunette |
| Eye Color: | Brown |
| Height: | 170-175 cm |
| Weight: | 70-80 kg |